Топ Новини

Гриценко вимагає від Герман підтвердження того, що він бував на Банковій

25 серпня 2011 в 17:13
Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко вимагає від радника президента Ганни Герман підтвердження того, що він бував в адміністрації президента.
Grycenko_2_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Про це він написав у відкритому листі Г. Герман, що опублікований на його офіційному сайті.

А. Гриценко нагадав, що 24 серпня в ефірі 5 каналу Г. Герман заявила: «Юлія Тимошенко ... не визнає цього президента, вона не хоче до нас йти на діалог. Всі інші кандидати, які балотувалися, всі лідери опозиції дуже часто бувають в адміністрації президента. Я заявляю про це з абсолютною відповідальністю».

А. Гриценко зауважив, що не вважає «спілкування представників влади і опозиції чимось таким, що має засуджуватися чи оцінюватися негативно. Головне – які питання обговорюються, з якою метою, і робиться це публічно, чи приховується».

«Приміром, якби Президент захотів почути моє бачення загроз національній безпеці України чи приклади провалів у роботі уряду, і для того запросив на зустріч в АП, я би виклав йому свої оцінки і пропозиції», - зазначає політик.

«Але – в даному випадку Ви як посадова особа, яка працює в адміністрації президента, публічно, на всю країну, сказали про мене неправду», - йдеться в зверненні до Г. Герман.

«Прошу Вас надати мені інформацію, яка б документально, тобто (цитую Вас) «з абсолютною відповідальністю», підтвердила хоча б один випадок, коли я, Гриценко Анатолій Степанович, кандидат на пост президента на виборах 2010 року ... «бував в адміністрації президента» після інавгурації на цей пост Януковича Віктора Федоровича», - пише політик.


Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...