Топ Новини

Гриценко вимагає ліквідації податкової міліції

18 січня 2012 в 09:24
Податкова міліція - це абсолютно зайва структура, яка зараз працює як репресивний апарат. У цьому переконаний голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

В інтерв'ю виданню «Дело» А.Гриценко зазначив, що податкова міліція абсолютно неефективна, повідомляє прес-служба партії «Громадянська позиція».

«Ця структура має бути ліквідована. У нас її не було раніше, зі своїми нинішніми обов'язками раніше цілком могли впоратися відповідні підрозділи МВС. А потім вирішили піти шляхом створення при кожній цивільній структурі міліції - так можна дійти і до маразму. Тому що податкова служба - це суто цивільна структура», - вважає А.Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» заявив, якщо податкова міліція створена відповідно до законів для протидії правопорушенням у сфері податкового законодавства, тоді при Держкомземі потрібно створювати свою міліцію, теж у формі, з автоматами, для протидії порушенням у земельному законодавстві, при Антимонопольному комітеті потрібно створювати міліцію - для протидії порушенням у сфері антимонопольного законодавства тощо.

А.Гриценко впевнений, функції податкової міліції, як і раніше, повинні виконувати підрозділи МВС.

«У тій частині, яка стосується корупції вищих чиновників, цим повинна займатися СБУ. Так було раніше і так повинно бути», - повідомив лідер «Громадянської позиції».

Для того щоб уникнути подібних абсурдів, А.Гриценко вже втретє вніс на розгляд парламенту законопроект про скасування податкової міліції.

«Раніше його двічі відхиляли, але я буду домагатися, щоб його все-таки розглянули і прийняли. Думаю, якщо б більшості дозволили проголосувати так, як вони вважають за потрібне, то людей 400 з нинішнього складу парламенту проголосували б за ліквідацію податкової міліції. Але оскільки більшість Януковича працює у команді, вони проголосують так, як він вирішить. Подивимося», - підкреслив він.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...