Гриценко: Угода опозиції - всього лише пакт про ненапад

22 січня 2012 в 13:43
Анатолій Гриценко назвав підписану сьогодні угоду опозиції «пактом про ненапад». Політик не планує повертатися до Комітету опору диктатурі.
Gritsenko_Gricenko_Anatoliy-1_web.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

 «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка не збирається повертатися до лав Комітету опору диктатурі. Про це він заявив у коментарі журналістам під час мітингу опозиційних сил у неділю, 22 січня.

«Ми не плануємо повертатися в КОД, оскільки я не бачу принципових змін», - зазначив А.Гриценко.

«Згадайте минулорічне свято: коли Тимошенко була на свободі, тут виступали всі. Ніхто не визначав, хто рівний, а хто рівніший», - сказав він. (Гриценку не надали слова для виступу під час цьогорічного мітингу-ред.)

Гриценко також зазначив, що він може розглянути питання про підписання угоди лише в тому випадку, якщо інші опозиційні партії «погодяться повикидати з неї будь-які згадки про КОД, включити всі, в тому числі й позапарламентські сили, і не вирішуватимуть за людей, які партії мають йти на вибори».

«Той проект тексту, який мені передали, не має жодного відношення до об'єднання. Це пакт про ненапад. Таке ми можемо підписати, але до об’єднавчого документи навіть сам КОД ще не дозрів», - заявив політик.

Читайте також

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...