Топ Новини

Гриценко: Розмови про кардинальне скорочення армії - це злочин

23 травня 2012 в 19:02
Анатолій Гриценко заявив, що в умовах позаблоковості Україні необхідно припинити розмови про кардинальне скорочення української армії, які, на думку політика, є «злочином, без перебільшення».
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

Керівник парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив, що розмови про кардинальне скорочення української армії необхідно припинити.

"Необхідно припинити розмови про будь-які інші небезпечні експерименти в умовах прийняття рішення про позаблоковість. Це - злочин, без перебільшення", - заявив він під час парламентських слухань "Про стан і перспективи розвитку військової організації та сектора безпеки України" в середу в Києві .

На думку Гриценка, Україна повинна або відмовитися від позаблокового статусу і шукати союзників, або "шукати гроші і зміцнювати власну оборону і національну безпеку.

На його переконання, іншого підходу в цьому питанні бути не може.

"Якщо позаблоковість без союзників і скорочення армії, ми залишимося беззахисними. Це неприпустимо", - підкреслив Гриценко.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла президентський законопроект N9053 про скорочення Збройних сил України в 2012 році на 8 тис. до 184 тис. осіб.

Читайте також:

Депутати підтримали ініціативу Януковича скоротити армію

Гриценко прогнозує відставку Саламатіна протягом двох місяців

Гриценко впевнений, що українці відберуть владу у Януковича без автомата Калашникова

Міністр оборони пообіцяв контрактну армію до 2017 року

Україна пообіцяла Росії не вступати в НАТО

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...