Топ Новини

Гриценко розглядає три варіанти участі у парламентських виборах

11 квітня 2012 в 09:21
Серед варіантів участі «Громадянської позиції» у виборах: самостійний похід, участь в об'єднаному списку опозиції і завершення переговорів з Віталієм Кличком.
gricenko_grytsenko_grycenko_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Остаточний формат участі «Громадянської позіції» у виборах буде визначено у травні - першій половині червня. Про це лідер партії Анатолій Гриценко заявив в інтерв'ю «Обкому».

«До того часу, сподіваюся, настане ясність і щодо того, наскільки реалістичним буде об'єднаний список опозиції - без поділу, без мілітаристських заклинань типу «хто не з нами - той працює на Банкову». Якщо вдасться встановити відносини у режимі довіри і взаємної відповідальності; якщо вийде забезпечити чистоту рядів, - тоді я не виключаю, що «Громадянська позиція» буде у цьому списку», - сказав Гриценко.

У той же час він зазначив, що «Громадянська позиція» може розраховувати і на подолання 5%-вого бар'єру через неухильне падіння рейтингу влади і перехід голосів до опозиції.

«Останнє опитування компанії «Рейтинг» дало нам 2,7%, останнє опитування КМІСу - 3%. Тобто наш нинішній рівень - близько 3%. Якби вибори були зараз, зрозуміло, що «ГП» не подолала б бар'єр у 5%. Але попереду - більше ніж півроку. Це можливість агітації, посилення партії людьми, у тому числі, і з «третього сектору», із громадськості - людьми, які можуть отримати шанс потрапити до Верховної Ради», - зазначив Гриценко.

Як зазначив політик, участь «Громадянській позиції» в об'єднаному списку опозиції можлива в тому випадку, якщо партія «займе адекватне, гідне місце».

«Третій варіант (він ще можливий, двері не зачинено) - результативне завершення переговорів з Віталієм Кличком, для цього ще є час», - сказав Гриценко.

«І четвертий варіант: якщо б я, Анатолій Гриценко, хотів сам потрапити до парламенту, то, напевно, міг би піти на вибори у Голосіївському окрузі, в якому живу, і там перемогти. Але я цей варіант виключаю. Вважаю, що керівник партії не повинен для себе готувати запасний аеродром і тим самим посилати всім партійцям сигнал про те, що він не вірить у наш спільний успіх», - сказав політик.

Читайте також:

«Наша Україна» піде на вибори у складі єдиної опозиції

Партії, які вирішать йти на вибори самостійно, будуть виключати з КОД

Гроші у країні є, потрібно припинити так безсовісно красти - Гриценко

Кличко радить опозиційним партіям самостійно йти до парламенту

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...