Гриценко: Після перемоги опозиції на виборах відносини з Європою зміняться

26 липня 2012 в 12:31
Зона вільної торгівлі з Євросоюзом - це не тільки і не стільки питання економіки, скільки життєвих цінностей і принципів, переконаний Гриценко. Поки при владі знаходиться Янукович, євроінтеграція неможлива.

Одночасне перебування України у зоні вільної торгівлі з ЄС та країнами СНД неможливе. В цьому переконаний лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Наша позиція - Зона вільної торгівлі з Євросоюзом. І це не тільки і не стільки питання економіки, скільки життєвих цінностей і принципів», - заявив Гриценко на прес-конференції у Львові.

Він нагадав, у Віктора Януковича був шанс дати старт євроінтеграції України. Обидві сторони були готові до підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, але цей шанс українським президентом був втрачений.

«Поки Янукович перебуватиме на посаді президента, ніяких серйозних рухів у напрямку європейської інтеграції не буде. Це вже очевидно. Будуть тільки розмови», - переконаний Гриценко.

Однак, за його словами, тільки опозиція отримає більшість у наступному парламенті, клімат відносин з Європою стане іншим.

«Нам не потрібно ніяких дипломатичних танців, тому що ми не словами, а діями демонстрували кожен у своїй сфері рух до європейських стандартів. За нами немає корупційних шлейфів. Тому ми відновимо діалог з Євросоюзом», - заявив Гриценко.

Читайте також:

Азаров готовий співпрацювати з Митним союзом

В Об'єднаній опозиції пообіцяли не брати у списки жодного представника влади

Об'єднана опозиція розраховує на 90 місць в парламенті за партійним списком

Янукович вніс до Ради для ратифікації договір про зону вільної торгівлі з СНД

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...