Топ Новини

Гриценко: Банда нелюдів готова зробити «хворими на серце» усіх 46 мільйонів

28 листопада 2011 в 10:28
Народний депутат, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко закликає чорнобильців більше ніколи на ставати перед владою на коліна, як це було в будівлі Донецької ОДА, коли чорнобильці просили пустити їх на сесію.
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

«Нелюдами владу називали відкрито, на камеру, не приховуючи свого обличчя. Бездушна донецька влада довела людей до відчаю, до голодування на морозі у холодних наметах. Продажні правоохоронці називали їх терористами. Янукович з Азаровим розказували по телевізору байки про їхні тридцятитисячні пенсії. Той, хто має пенсію у 30 тисяч, не протестує і в наметах не голодує…МНС тепер розказує інші байки – мовляв, інвалід-чорнобилець Геннадій Конопльов, який загинув під час штурму, і без того помер би, бо він був хворим на серце. Банда нелюдів готова зробити «хворими на серце» усіх 46 мільйонів», - написав у своєму блозі А.Гриценко.

А.Гриценко акцентує увагу на тому, що нелюдами «владу назвали не абиде, а саме в Донецьку, звідки ця влада прийшла і своїми метастазами заполонила владні крісла по всій країні».

«Остання обставина додає надії – виганяти бандитів із влади очевидно теж почнуть із Донецька, з їхньої, як вони вважають, вотчини. Про одне прошу – ніколи більше не ставайте перед владою на коліна! Це влада має повзати перед Вами на колінах – бо Ви їй платите зарплату із своєї кишені», - заявив А.Гриценко.

Нагадаємо, у Донецьку в результаті розгрому силовиками наметового містечка протестуючих помер один із чорнобильців Конопльов Геннадій Іванович, 65 років, родом з Красноармійська Донецької обл. Чорнобильці будуть вимагати від прокуратури визнати вбивством смерть учасника голодування.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...