Грищенко вніс «ясність»: Україна запросить міжнародних спостерігачів на вибори

25 січня 2012 в 12:52
Глава українського МЗС Костянтин Грищенко вирішив внести «ясність», повідомивши у Twitter, що Україна запросить на парламентські вибори міжнародних спостерігачів.
grishenko_grischenko_grishchenko_3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна зацікавлена ​​у належному застосуванні виборчого законодавства, а також у залученні технічної допомоги для проведення парламентських виборів, заявляє міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«У Страсбурзі мене часто запитують про наші вибори. Вношу ясність. По-перше, Україна запросить міжнародних спостерігачів і надасть їм повне сприяння. По-друге, Україна зацікавлена ​​у належному застосуванні виборчого законодавства. Ми вітаємо експертну та техдопомогу для підготовки виборчих комісій», - написав глава МЗС у своєму мікроблозі у Twitter.

Як повідомлялося, у даний час К.Грищенко перебуває у Страсбурзі на сесії ПАРЄ.

У практиці запрошення міжнародних спостерігачів на вибори немає абсолютно нічого незвичайного. Проте «міжнародні» спостерігачі дуже різняться, залежно від країн, з яких вони приїхали. Спостерігачі з країн СНД зазвичай не бачать жодних недоліків. Навпаки, спостерігачі ОБСЄ заявляють про численні порушення. Так, після останніх виборів у Казахстані президент країни Нурсултан Назарбаєв заявив: «Ми більше не будемо запрошувати до Казахстану найнятих кимось експертів, які критикують наші вибори».

Читайте також

ПАРЄ рекомендує Україні знизити прохідний бар'єр на виборах

На перший номер у передвиборчому списку регіоналів претендують шість осіб


Найбільше українців цікавить корупційна діяльність депутатів

Афганці, які не зуміли взяти Раду штурмом, вирішили пройти до парламенту на виборах

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...