Топ Новини

Греція допоможе українцям з «шенгеном»

27 березня 2012 в 06:15
Греція буде лобіювати скасування візового режиму для громадян України в рамках участі у міжнародних туристичних організаціях.

У рамках участі в міжнародних туристичних організаціях Греція має намір лобіювати скасування візового режиму для громадян України. Про це повідомив міністр культури і туризму Греції Павлос Геруланос.

«Греція бере участь у двох туристичних лобі світового масштабу - Всесвітня організація туризму, Світова туристична агенція і Міжнародний форум в Давосі. Ми будемо у цих інституціях просувати ідею спрощення отримання віз громадянами України. Ми працюємо над тим, щоб, об'єднавши зусилля цих організацій, внести до порядку денного зустрічі «великої двадцятки» у Мексиці питання отримання віз для громадян вашої країни. В особі Греції Україна може знайти союзника у процесі спрощення отримання шенгенських віз», - сказав він.

За його словами Греція на своєму рівні максимально спростила процес отримання віз для українців.

«Я вважаю, що питання віз сьогодні - це анахронізм у сучасній Європі. Спрощення віз для України може насправді сприяти розвитку нашої держави», - сказав він, додавши, що жорсткість візового режиму не захищає від загроз тероризму і нелегальної міграції.

За його даними, в 2011 році Грецію відвідало близько 85-90 тис. туристів з України, в той час як в 2010 році 60-62 тис.

Геруланос повідомив, що в 2011 році Грецію відвідали 16 млн туристів, що є «максимальною кількістю туристів за всю новітню історію Греції». Цьому сприяло, зокрема, збільшення в два рази держфінансування туристичної галузі.

Читайте також:

Поляки будуть видавати українцям шенгенські візи за квитками на футбол

Україна істотно ускладнила видачу віз іноземцям

Євро-2012 збільшить потік туристів в Україну на 30-40%

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...