Топ Новини

Грач назвав кримський уряд «макіївським централом»

8 листопада 2011 в 08:26
Голова ради Комуністичної партії робітників і селян Леонід Грач вважає, що за останній рік нинішній уряд автономії не приніс нічого позитивного для Криму і його жителів, повідомляється на сайті політика.
grach_focus.ua.jpg
focus.ua

«Це не уряд Криму, це, як мудрий народ наш каже, «макіївський централ». І цей «макіївський централ», окрім переділу власності, окрім знищення кримської еліти (якщо вона, щоправда, така була, судячи з того, що вона сьогодні ніде не проявляється), окрім того, що він із розчепіреними пальцями підвищив рівень корупції і хабарництва, нічого не приніс. Все провально у всіх напрямках, за які він тільки візьметься. Тому це рік печалі, рік втрати для Криму, рік ганьби для Криму і рік ганьби для Верховної Ради Криму, яка імпотентна з точки зору того, що ані повноваження Автономної Республіки Крим, ані кримські інтереси їх абсолютно не хвилюють. Цікавить їх тільки власна кишеня», - заявив Л.Грач журналістам у Сімферополі.

Коментуючи для «РБК-Україна» призначення Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів Криму, Л.Грач зазначив: «Це призначення - цілком очікуване...Саме Могильов здатний продовжити найжорстокішу, провокаційну у всіх сенсах, лінію Джарти. Підходящої постаті у так званої кримської еліти і близько не знайшлося - ані щодо довіри, ані за методами. Команда Бурлакова, яку привів ще Джарти, виявилася занадто дрібною і не дуже довірливою по відношенню до самого Януковича».

Він висловив думку, що на посаді кримського прем'єра А.Могильов продовжить посилювати жорсткі методи у всіх сферах, перш за все, у фінансових, матеріальних та земельних питаннях.

«Це остання спроба Януковича утримати Крим, щоб всі кримські надра і землі, всі питання нерухомості виходили через його представника або по-іншому «наглядача», яким тепер буде Могильов для президента. Все це закінчиться дуже сумно», - резюмував Грач.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович погодив призначення вихідця з Макіївки Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів Криму.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...