Топ Новини

ГПУ звинуватила Корнійчука та його адвоката в брехні

10 серпня 2011 в 11:17
Генпрокуратура заявляє, що колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук та його адвокат Ігор Фомін надають недостовірну інформацію про хід судового слідства в справі стосовно екс-чиновника.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

У заяві наголошується, що І. Фомін та Є. Корнійчук намагаються заздалегідь створити у громадськості уявлення про невинність останнього в скоєнні злочинів і чинити тиск на суд. Таку ж мету вони переслідують заявляючи про нібито затягування процесу стороною обвинувачення.

«Представники державного обвинувачення відповідно до принципів змагальності та диспозитивності сторін здійснюють своє право у наданні доказів і доведенні їх переконливості перед судом», - йдеться в заяві ГПУ .

Згідно з інформацією ГПУ, вказані дії на даному етапі кримінального судочинства є некоректними і знаходяться поза процесуальними правами як підсудного, так і його захисника.

У прес-службі зазначили, що згідно з Конституцією і КПК рішення про те, чи має місце склад злочину і чи винен підсудний у вчиненні злочину приймається лише судом при встановленні обвинувального або виправдувального вироку в справі.

Як повідомляло ZN.UA, Є. Корнійчук був затриманий 22 грудня 2010 після п'ятигодинного допиту в Генеральній прокуратурі України і поміщений у Подільський ізолятор тимчасового утримання. Його випустили з СІЗО 15 лютого, змінивши запобіжний захід на підписку про невиїзд.

Є. Корнійчук звинувачується за двома статтями Кримінального кодексу: 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) та 366 (службове підроблення).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...