Топ Новини

ГПУ відмовилася заводити кримінальну справу на Ющенка за надання неправдивих свідчень

10 листопада 2011 в 10:07
Генеральна прокуратура України відмовилася порушувати кримінальну справу стосовно третього президента України (2005-2010) Віктора Ющенка за надання помилкових свідчень в суді у «газовій справі» екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це заявив лідер громадянського об'єднання «Новий Київ» Зорян Шкіряк.
shriyak.jpg
liga.net

«Я отримав цілком очевидну відповідь Генпрокуратури, зараз тримаю її в руках. Датовано лист 31 жовтня, я забрав його з поштової скриньки вчора», - сказав З.Шкіряк.

У своєму блозі він розмістив фотокопію відповіді Генпрокуратури за підписом начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими Генпрокуратури у сфері економіки І.Бабенка.

«Повідомляю, що Ваше звернення щодо надання свідомо неправдивих свідчень свідків В.Ющенка під час судового розгляду кримінальної справи за обвинуваченням Юлії Тимошенко розглянуто. Проте суд, виносячи вирок, не знайшов підстав для винесення такого висновку щодо В.Ющенка, більше того, на вказані свідчення суд послався у мотивувальній частині обвинувального вироку щодо Ю.Тимошенко, оцінивши їх у сукупності з іншими доказами, що свідчить про відсутність підстав вважати такі свідчення завідомо неправдивими», - йдеться у відповіді Генпрокуратури З.Шкіряк.

Свого часу З.Шкіряк звернувся до генпрокурора Віктора Пшонки з вимогою порушити справу проти В.Ющенка за надання «неправдивих свідчень» у «газовій справі» стосовно Ю.Тимошенко.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...