ГПУ відхрестилася від відповідальності за стан здоров'я Луценка

17 травня 2011 в 12:21
У Генеральній прокуратурі України називають тиском на слідство і суд заяву народного депутата Сергія Власенка про відповідальність слідчого за життя екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Про це йдеться в заяві прес-служби ГПУ.

Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Сергій Войченко заявив, що дані висловлювання є тиском на слідство і суд, а також спробою перекласти відповідальність за добровільне голодування Ю.Луценка», - йдеться в заяві прес-служби.

У відомстві відзначили, що слідчий вже не має права приймати будь-яких процесуальних рішень, оскільки справу Ю.Луценка передано до суду.

У прес-службі також відзначили, що С.Власенко не може втручатися в дану кримінальну справу, оскільки не має до неї ніякого процесуального відношення, і як досвідчений юрист повинен про це знати.

Нагадаємо, 17 травня С.Власенко заявив, за стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка відповідатиме слідчий, який розслідує кримінальну справу стосовно нього.

17 травня І.Луценко заявила, що лікарі категорично просять її вмовити чоловіка припинити голодування, інакше вони не зможуть врятувати його.

Під час голодування у Ю.Луценка загострився хронічний панкреатит, також лікарі виявили цукровий діабет другого типу (без залежності від інсуліну). За словами дружини, обличчя Ю.Луценка вкрито висипом — імовірно, результат інтоксикації організму.

10 травня Ю.Луценку стало гірше, його було доставлено до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД) - цивільний медичний заклад на вул.Братиславській.

11 травня дружина екс-міністра внутрішніх справ Ю.Луценка Ірина звернулася до генпрокурора Віктора Пшонки із заявою, в якій просила негайно дозволити їй бачитися з чоловіком під час проходження ним лікування.

Пізніше стало відомо, що слідчий Генеральної прокуратури Сергій Войченко відмовив Ірині Луценко у зустрічі з чоловіком.

З 1 травня 2011 року Ю.Луценко «добровільно вживав харчову калорійну суміш».

За інформацією відомства він щодня оглядався лікарями, стан його здоров'я був задовільним. Раніше повідомлялося, що Луценку призначили медичне обстеження у стаціонарі.

 

Адвокати просили генерального прокурора Віктора Пшонку негайно звільнити Юрія Луценка з-під варти.

Ю.Луценко оголосив про початок голодування після рішення Апеляційного суду м. Києва про продовження його арешту до 26 травня 2011 року.

Про необхідність медичного обстеження Ю.Луценка у кваліфікованих лікарів його дружина заявляла ще під час судового засідання 21 квітня, до початку голодування.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...