ГПУ відмовилася розслідувати причетність до справи Щербаня помічника Лазаренка

27 березня 2013 в 17:38

Захист Тимошенко просив ГПУ перевірити свідчення свідка Сергія Зайцева, який підтвердив, що оплату за вбивство Щербаня здійснював Петро Кириченко.

Генеральна прокуратура відмовилася від розслідування можливої причетності помічника Павла Лазаренка Петра Кириченка до вбивства в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня. Про це заявив захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко, повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко.

"Я отримав офіційну відповідь за підписом першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна. Ми отримали відповідь, що Генеральну прокуратуру ця версія не цікавить і вони його до жодної кримінальної відповідальності притягувати не будуть і не збираються", - сказав Сергій Власенко.

Як відомо, в лютому цього року захист Юлії Тимошенко звернувся у Генеральну прокуратуру із заявою, в якій вимагає провести розслідування причетності помічника Павла Лазаренка Петра Кириченка до вбивства в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня.

Заява захисту Юлії Тимошенко базувалася на свідченнях допитаного в суді свідка Сергія Зайцева, який підтвердив, що оплату Матросу за вбивство здійснював Петро Кириченко.

"При цьому свідок зазначив, що Кириченко бажав довести Павлу Лазаренку якусь свою потребу, і він, як сказав свідок, "вирішив питання з донецькими". Це було оформлено у заяві про злочин, і означає, якщо вірити свідченням цього свідка, що людиною, яка замовила і оплатила вбивство, є Петро Кириченко", - сказав Сергій Власенко 15 лютого.

Нагадаємо, слідчий суддя Віктор Кицюк 15 лютого допитав другого свідка у справі про вбивство у 1996 році народного депутата Євгена Щербаня - Сергія Зайцева.

За словами свідка, про всі обставини щодо вбивства Євгена Щербаня він дізнався у листопаді 1998 року від Петра Кириченка, який на той момент перебував у стані алкогольного сп'яніння. Сергій Зайцев зазначив, що не був знайомий особисто з Юлією Тимошенко.

Читайте також:

У ПР упевнені, що Лазаренко зробить все, щоб залишитися у США

Бізнес-партнер Щербаня стверджує, що вбивство замовили Кучма і Лазаренко

Свідок у справі Щербаня стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

Свідок у справі Щербаня розповів, кого повинні були вбити наступним

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...