ГПУ провела в Міноборони вилучення документів, пов'язаних із діяльністю Єжеля

13 листопада 2013 в 18:30

У ГПУ вважають, що можливий збиток від розпоряджень екс-міністра щодо звільнення комерційних компаній, які забезпечували харчування солдатів, від сплати комунальних платежів, може становити 46,7 млн грн.

михаил ежель ejel ezhel
Михайло Єжель

Співробітники Генеральної прокуратури України в середу, 13 листопада провели в Міністерстві оборони виїмку документів, пов'язаних з діяльністю екс-голови відомства Михайла Єжеля.

За даними джерела ZN.UA в ГПУ, правоохоронців цікавили взаємини екс-міністра з комерційними компаніями, які забезпечували харчування солдатів за період 2011-2012 рр..

За даними джерела, двома дорученнями міністра від 2011 і 2012 років всі комерційні структури були звільнені від сплати комунальних платежів - за світло, газ і тепло.

В результаті Міноборони, за попередніми даними слідства, заплатило за компослуги двічі: вперше при оплаті за бюджетні кошти утримання інфраструктури підрозділів ЗСУ, а вдруге - коли розраховувався за послуги компаній, які забезпечували харчування. Адже, за даними слідства, після доручень Єжеля про звільнення компаній, які забезпечували харчування, від сплати комунальних платежів, між сторонами договірна ціна не була переглянута і, відповідно, не була знижена на суму витрат на компослуги.

Зараз у ГПУ вважають, що можливий збиток від розпоряджень екс-міністра може становити 46,7 млн грн.

Читайте також:

Єжель в тумані...

Державо, кру-гом! Чи повернуться обличчям до армії ті, хто за неї відповідає?

Особливості національної військової кухні

Хроніки армії

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...