Господарський суд може відібрати у Васадзе «АвтоЗАЗ»

19 грудня 2011 в 14:06
Реанімовано судовий процес навколо приватизації 81,59% пакету акцій АТ "АвтоЗАЗ": Госпсуд Києва прийняв до розгляду позов фірми "АвтоПромІнвестКо" до Фонду Держмайна, в якому оскаржуються результати продажу цих акцій компанії Укравто в 2002 році.

Як стало відомо "Делу", у цій суперечці маловідома фірма оскаржує результати конкурсу з продажу 81,59% пакету акцій ВАТ "Запорізький автомобільний завод" (ВАТ "АвтоЗАЗ") компанії "УкрАВТО", підконтрольної народному депутату Таріелу Васадзе.

Позов було прийнято у провадження ще у вересні 2002 року, через кілька місяців після підписання договору купівлі-продажу акцій між Фондом Держмайна та Українською автомобільною корпорацією ("Укравто"). Однак у жовтні 2002 року провадження у судовій справі було припинено. У замороженому стані позов перебував 9 років, проте у листопаді 2011 року провадження було відновлено Господарським судом Києва.

Позовні вимоги компанії "АвтоПромІнвестКо" об
ґрунтовано тим, що Фонд Держмайна мав припинити конкурс, а не затверджувати його результати, у зв'язку з тим, що нібито при його підготовці та проведенні було допущено низку порушень чинного законодавства. У тому числі: порушено терміни проведення конкурсу, порушено принцип конкурентного продажу; учасник конкурсу АТ "УкрАВТО" не відповідав кваліфікаційним вимогам, тощо.

Компанія Укравто підконтрольна бізнесменові Т.Васадзе. У 2002 році він став народним депутатом від блоку "За Єдину Україну". На парламентських виборах 2006 року, а потім на дострокових виборах до Верховної ради 2007 року став депутатом від Блоку Юлії Тимошенко. У грудні 2010 року був виключений з фракції БЮТ.

Нагадаємо, Фонд держмайна України оголосив повторний конкурс з продажу 81,59% пакета акцій ВАТ "Запорізький автомобільний завод" у грудні 2001 року.

Єдину заявку на участь подала корпорація "УкрАВТО". 11 травня 2002 року Фонд державного майна і "Укравто" підписали договір купівлі-продажу вказаного пакету акцій за 54,2 млн грн.

З 1999 року і до моменту продажу компанія "УкрАВТО" керувала держпакетом акцій ВАТ "АвтоЗАЗ".

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...