Топ Новини

Горбулін американському послу: ПР частково складається із “відвертих злочинців”

20 січня 2012 в 09:28
Володимир Горбулін у 2006 році сказав американському послу, що Партія регіонів частково складається із “відвертих злочинців”. Також він визнав, що серед регіоналів достатньо людей, які хотіли аби партія стала сучасною та демократичною”.

Колишній голова РНБО Володимир Горбулін у розмові з американським послом у 2006 році сказав про те, що правляча нині Партія регіонів, частково складається із “відвертих злочинців”.  Про це йде мова у депеші американських дипломатів, оприлюдненій завдяки сайтові Wikileaks.

Під час розмови, яка відбулася 31 січня 2006 року, незадовго до парламентських виборів 26 березня 2006 року, Володимир Горбулін заявив послу, що Партія регіонів є “перш за все і найбільшою мірою регіональним блоком, що представляє великі підприємства та фінансові структури Донбаського регіону”.

Також за його словами ця партія Віктора Януковича, який на той момент перебував в опозиції, “була об'єднаною, вирішила не включати до себе інші опозиційні сили та мала у своєму розпорядженні значні фінансові ресурси”, переважно з кишені “мільярдера, боса Донецька Рината Ахметова”.

На думку Володимира Горбуліна, список Партії регіонів “помітний перебуванням у ньому злочинців та анти-демократичних фігур, включав також прогресивних бізнесменів, які хотіли аби партія стала сучасною та демократичною”.

Він сказав, що знає особисто 50 людей із першої сотні списку регіоналів, і з тих п'ятдесяти він відчував, що половина бажала змін.

“Хоча вони й опиралися здачі своїх бізнес-привілеїв, які забезпечували їм процвітання, вони також розуміли, що часи змінюється”, - йшлося в розмові.

На той момент Володимир Горбулін був радником тодішнього голови держави Віктора Ющенка. Сам посол називав його “далекоглядним і відносно нейтральним оглядачем із внутрішньополітичних питань”.

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...