Топ Новини

Горбачов закликав Путіна провести перебудову

26 вересня 2011 в 08:33
Екс-президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що для просування вперед Росії потрібні серйозні зміни.

"Якщо майбутній президент (хто б ним не став, у тому числі і Володимир Путін) залишить все без змін і буде думати тільки про те, як зберегти владу, а у зв'язку з цим зберігати і стару команду, яка несе відповідальність за те, що є, - це буде його помилкою", - пише М.Горбачов у статті, опублікованій у понеділок в "Новой газете".

При цьому він вважає, що "ніякого просування вперед не буде, якщо не буде серйозних змін - на рівні зміни всієї системи".

"Мені здається, що без цього ми можемо опинитися в стані, коли ми втратимо шість років. Я вважаю, що майбутній президент повинен обміркувати це дуже серйозно", - написав М.Горбачов.

На його думку, "ситуація, як вона у нас складається, - непроста. Я, до речі, нещодавно висловив свої міркування з приводу її безвихідності. З неї треба вибиратися", - додав колишній радянський лідер.

Коментуючи оголошені 24 вересня плани майбутньої конфігурації російської влади (В.Путін - кандидат у президенти, Д.Медвєдєв - можливий прем'єр-міністр), М.Горбачов сказав: "Якщо прийняте рішення простимулює майбутнього прем'єра і майбутнього президента, то й слава Богу, звичайно, якщо його оберуть - а то ми звикли до того, що все заздалегідь вирішено, що "сказано-зроблено", але ми ж все-таки прагнемо демократії ... "

"Хоча автором того, що було здійснено останнім часом і що призвело до нинішнього стану, був нинішній прем'єр-міністр, і, мабуть, саме йому доведеться приймати рішення", - припустив М.Горбачов.

Нагадаємо, діючий президент РФ Д.Медвєдєв заявив, що балотуватися повинен прем'єр В.Путін, а сам він згоден працювати в уряді.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...