Голуб сказав, де знаходиться центр чорного піару

16 жовтня 2012 в 09:54
Депутат від КПУ заявив, що тексти гнівних антикомуністичних спічів, які «проголошуються з телеекранів представниками партій влади або звучать під час вуличних акцій з мегафонів націонал-фашистів, а також час від часу лунають з вуст екс-помаранчевих "тушок", написані одними людьми.

Членів дільничних виборчих комісій від КПУ намагаються всіляко підкупити. Про це заявив народний депутат від КПУ Олександр Голуб під час виступу в парламенті.

За його словами, це викликає особливу тривогу. «Нам відомо, що розроблені методичні рекомендації та запущено механізм реалізації виведення зі складу комісій якомога більше членів нашої партії», - підкреслив депутат.

Голуб запевнив, що залучення до цих процесів співробітників правоохоронних органів дозволяє зробити висновок, що міліція у вирішальний момент буде захищати фальсифікації, а не чесний вибір громадян.

«Ми впевнені, що суспільство в змозі зупинити беззаконня і не допустити фальсифікацій результатів виборів. Ми будемо всіма доступними способами і засобами, рішуче і принципово відстоювати кожен голос, відданий за партію», - підкреслив парламентарій.

За словами депутата, тексти гнівних антикомуністичних спічів, густо замішані на ненависті і брехні, які проголошуються з телеекранів представниками партій влади або звучать під час вуличних акцій з мегафонів націонал-фашистів, а також час від часу лунають з вуст екс-помаранчевих "тушок", написані одними людьми.

«Адреса, за якою знаходитися нині центр з виготовлення і розповсюдження технологій чорного піару: місто Київ, вулиця Липська, 10», - додав депутат.

Читайте також:
 

Симоненко: Влада розв’язала проти комуністів пропагандистську війну

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» — Симоненко

Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, — Симоненко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...