Топ Новини

Головою "Укрзалізниці" призначено Сергія Болоболина

28 січня 2013 в 18:37

Болоболин обіймав до цього посаду першого заступника Володимира Козака, який у новому Кабміні отримав крісло міністра інфраструктури за квотою "Сім'ї".

болоболин
Сергій Болоболин

Генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізниця") призначено Сергія Болоболина, який обіймав до цього посаду першого заступника.

Нагадаємо, Болоболин прийшов на місце Володимира Козака, якого президент Віктор Янукович призначив міністром інфраструктури 24 грудня 2012 року.

Повідомляється, що таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну в понеділок, 28 січня, передає спеціалізований портал "Транспортний бізнес".

У прес-центрі УЗ цю інформацію побічно підтвердили. Зокрема, було сказано, що офіційною інформацією про призначення прес – центр поки не володіє, при цьому було зазначено, що розпорядження уряду і представлення нового керівництва очікується, пишуть "Коментарі".

Згідно з біографічною довідкою, розміщеною на сайті "Укрзалізниці", Болоболин народився 28 лютого 1961 року в Ртищево Саратовської області. У 1985 році він закінчив Ростовський інститут інженерів залізничного транспорту. Трудову діяльність почав на станції Ясинувата Донецької залізниці, де через два роки після закінчення інституту (1987) став головним інженером. З 1991 року по 2000 рік працював начальником станції Ясинувата.

Варто відзначити, що з 1981 по 2000 роки на Донецькій залізниці працював нинішній міністр інфраструктури Володимир Козак. Причому починав свій трудовий шлях він також зі станції Ясинувата.

У 2001-2006 роках Болоболин був заступником начальника Донецької залізниці з перевезень. З 2006 по 2008 роки - начальником Одеської залізниці. З 2008 по 2011 роки знову працює на Донецькій залізниці першим заступником начальника.

З квітня 2011 року - перший заступник гендиректора "Укрзалізниці". Саме тоді в Держадміністрацію вдруге прийшов і Володимир Козак.

Читайте також:

Новий глава СБУ виявився спеціалістом з безпеки на фірмі Януковича

Янукович звільнив з МОЗ скандальну заступницю Богатирьової

Силовий та економічний блоки нового Кабміну зосереджені в руках "Сім'ї"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...