Топ Новини

Голова політради "Нашої України" вважає Ющенка винним у розколі партії

28 січня 2013 в 09:36

Голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук не знав про підготовку засідання президії політради в готелі "Київ" під егідою Ющенка.

Голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук звинувачує лідера партії Віктора Ющенка у її розколі. Про це він заявив, коментуючи те, що минулої суботи пройшли два різних з'їзди політради "Нашої України".

За словами Бондарчука, він не знав про підготовку засідання президії політради у готелі "Київ" під егідою Ющенка. "Ні (не знав). За статутом партії президію політради збирає голова політради, тобто я. За ініціативою більшості членів президії також можна скликати таке засідання, але я про таке рішення не знаю. Мене ніхто не інформував", - сказав він, пише Коммерсант-Украина.

"Про проведення засідання політради 26 січня в партійному офісі на вулиці Спаській була досягнута домовленість ще 3 грудня. Це був компроміс між групою консерваторів, охочих жити як і раніше, і прогресивною групою, яка хоче розвиватися. Ці дві групи вирішили, де і коли буде засідати політрада", - зазначив Бондарчук.

"Чому люди пішли на розкольницькі дії, мені невідомо. Я можу тільки здогадуватися", - додав він. "Якщо Ющенко ухиляється від непростої розмови у партійному офісі і намагається зібрати своїх прихильників в якомусь іншому приміщенні, то, звичайно ж, я розцінюю це як дії, спрямовані на розкол партії", - заявив Бондарчук.

Він підкреслив, що у демократичній партії статут повинен виконуватися, будь-які питання - вирішуватися голосуванням.

"Ми повинні зібратися в одному місці, проголосувати і побачити, отримає питання порядку денного підтримку, чи ні. Якщо чиясь позиція опиниться у меншості, він буде зобов'язаний підкорятися більшості", - сказав Бондарчук, говорячи про шляхи виходу з кризи.

"26 січня на Спаській ми не мали кворуму. Але я хотів би звернути увагу, що у нас зібралася більшість керівників обласних організацій. Оскільки ми не побачили прагнення до діалогу з боку консервативного крила партії, ми прийняли рішення провести обласні конференції, які ініціюють питання про скликання з'їзду", - додав він.

"Оргкомітет прийме рішення про кількість делегатів, і найближчим часом ми зможемо отримати відповіді на всі питання", - заявив Бондарчук.

Нагадаємо, в "Нашій Україні" призначили два засідання політради у різних місцях. До Ющенка прийшли 47 членів з 90, але все одно не вистачило одного голосу.

Читайте також:

Ющенко не зміг провести політраду "Нашої України" через розкол у партії

Партію Ющенка фінансують аграрії

Віктор Ющенко залишиться біля керма "Нашої України"

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...