Глави українських церков попросили помилувати Тимошенко

2 травня 2013 в 18:33

Клопотання про помилування підписали практично всі глави українських церков. Окрім УПЦ Московського патріархату.

Патриарх Филарет Юлия Тимошенко
Патріарх Філарет Юлія Тимошенко
qiq.ru

Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат) Філарет, глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук предстоятель Української автокефальної православної церкви Мефодій, президент Всеукраїнського союзу об'єднань євангельських християн-баптистів В'ячеслав Нестерук, єпископ церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, архієпископ Римсько-католицької церкви в Україні Петро Мальчук звернулися до президента України Віктора Януковича з проханням звільнити Юлію Тимошенко від подальшого покарання, повідомляє прес-служба екс-прем'єра.

"Церква не втручається в державні справи, але, разом з тим, закликає до прощення, милосердя і любові до ближнього. Переконані, що помилування Юлії Володимирівни Тимошенко та звільнення її від подальшого покарання, стане проявом цих, Богом заповіданих чеснот", - йдеться у клопотанні предстоятелів християнських церков.

Як відомо, за весь час перебування Тимошенко у в'язниці Януковичу було направлено більше 100 різних клопотань про помилування екс-прем'єра.

Раніше в адміністрацію президента було передано клопотання Львівської обласної, Луцької міської та Тернопільської міської рад, колишніх членів уряду України, представників громадськості практично всіх регіонів України.

З клопотаннями про помилування Тимошенко до Януковича також зверталися відомі українські дипломати, народні депутати-жінки, представники громадянського сектору України, відомі українські юристи, медики, а також архієпископи українських церков.

10 квітня аналогічний документ було передано Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Читайте також:

Більшість українців упевнені, що Януковича змусили помилувати Луценка

Міністр юстиції визнав, що для помилування Тимошенко не потрібна ніяка комісія

Комісія при президентові відхилила клопотання про помилування Тимошенко

За тиждень Януковичу направили 18 звернень з проханням помилувати Тимошенко

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...