Глава парламенту Молдови звинуватив Литвина в брехні

29 листопада 2012 в 16:13
Спікер молдовського парламенту заявив, що опублікована на сайті Верховної Ради інформація про його переговори з Володимиром Литвином "є брехнею".
litvin_lytvin-8.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова парламенту Молдови Маріан Лупу звинуватив Верховну Раду в поширенні неправдивої інформації щодо його зустрічі зі спікером Володимиром Литвином.

За даними молдавського інформагентства OMEGA, у відповідь на пропозицію депутата-комуніста Олександра Петкова про необхідність якнайшвидшої ратифікації Угоди про співробітництво із забезпечення прав національних меншин у зв'язку з відповідним зверненням Володимира Литвина, Лупу заявив, що подібне питання не обговорювалося під час двосторонньої зустрічі, а подібна інформація «є брехнею».

«У нас не було такої дискусії з Литвином. Крім того, подібного проекту немає в парламенті», - сказав Лупу на засіданні парламенту Молдови 29 листопада.

Голова молдавського парламенту зробив таку заяву, незважаючи на повідомлення на офіційному сайті Верховної Ради про те, що дана тема піднімалася на зустрічі Литвина з Лупу під час їх візиту до Санкт-Петербурга 23 листопада.

«Литвин звернувся до Лупу з проханням сприяти прискоренню виконання Молдовою процедур, необхідних для набуття чинності Угоди про співробітництво щодо забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин», - сказано на сайті Ради.

На момент написання замітки в російській версії сайту ця заява залишилася, в українській версії - не було.

Молдавсько-українську Угоду щодо забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, було підписано 17 грудня 2009 року в Кишиневі. Документ було ратифіковано Радою і затверджено президентом. Однак угода не може набути чинності в зв'язку з відмовою молдавської сторони ратифікувати її.

Читайте також:

Литвин запевняє, що будинок у Кончі-Заспі та шкура ведмедя - це не розкіш

Литвин виклав теорію революцій, в якій місця новому Майдану не знайшлося

Литвин повідомив виборцям, що «кожен краде там, де він працює» (ВІДЕО)

 

За матеріалами: OMEGA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...