Топ Новини

Глава МЗС Чехії вважає логічним рішення Олександра Тимошенка

6 січня 2012 в 10:16
Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг вважає, що рішення Олександра Тимошенка про політичний притулок у Чеській Республіці має логічне підґрунтя.
shvartsbeg.jpg
lidovky.cz

«Я чув про це. Знаю, що про це говорили в оточенні його дружини, яка знаходитися у в'язниці», - сказав міністр агентству Mediafax.

К.Шварценберг також повідомив, що розмовляв про надання О.Тимошенку політичного притулку з головою міністерства внутрішніх справ Яном Кубіца. У той же час він підкреслив, що не давав главі МВС будь-яких рекомендацій щодо надання притулку чоловікові Юлії Тимошенко: «Це Міністерство внутрішніх справ вирішує, кому надавати притулок у Чехії».

Ускладнення чесько-українських відносин у разі надання притулку О.Тимошенку, який вже живе у Чехії, К.Шварценберг не очікує. «У нас є принцип, коли комусь погрожують з політичних мотивів, і він просить у нас притулку, ми йому надаємо його», - заявив голова МЗС Чехії.

Він підкреслив, що якщо це не подобається певному режиму, то це його проблема: «Потрібно ставитися до своїх власних громадян так, щоб ніхто ніколи не просив про надання притулку».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...