Глава кримського парламенту пообіцяв боротися із засиллям української мови

7 лютого 2012 в 13:16
«Поки кіно у Сімферополі ми не будемо дивитися російською мовою, нічого хорошого не буде», - заявив спікер Володимир Константинов.

Спікер Верховної ради Криму Володимир Константинов заявив, що його дратує, коли центральні органи влади звертаються до АРК українською мовою, і пообіцяв вирішити «питання з мовами».

Про це він заявив, коментуючи створення парламентом автономії робочої групи, яка займеться моніторингом законодавства щодо функціонування державної, російської та інших національних мов у Криму.

В.Константинов зазначив, що останнім часом органи центральної влади України почали направляти кореспонденцію і звернення до органів влади Криму українською мовою, ігноруючи положення Конституції.

«Нас сьогодні найбільше дратує, що багато міністрів починають звертатися до нас українською мовою. Ми ініціювали створення робочої групи, тому що знову пішло листування (українською мовою), ми знову почали відкочуватися назад. І відновлення цих прав буде для нас дуже важливим завданням», - сказав В.Константинов.

Він також зазначив, що на першому пленарному засіданні четвертої сесії кримського парламенту, який почне роботу 22 лютого, планується розглянути питання про звернення кримського парламенту до Верховної ради про підтримку проекту закону України "Про основи державної мовної політики", який внесено народними депутатами Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком (Партії регіонів).

«Звичайно, потрібно питання з мовами вирішувати. Поки це питання не буде вирішено, ці проблеми будуть без кінця. Поки кіно у Сімферополі ми не будемо дивитися російською мовою, нічого хорошого не буде», - підкреслив В.Константинов.

Читайте також:

Партія регіонів «узаконить» російську мову до парламентських виборів

Регіонали знову хочуть ввести у дитсадках російську мову

Венеціанська комісія: Законопроект Ківалова про мови — передвиборча пропаганда

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...