Топ Новини

Герман склала "пам'ятку" для опозиції з десятком помилок

21 лютого 2013 в 17:08

Автором "пам'ятки для депутатів-початківців з опозиції", написаної з помилками, виявилася Ганна Герман. "Я кажу не про мову, а про повагу до інших людей", - пояснила вона.

Памятка депутатам от ПР
Пам'ятка регіоналів - опозиціонерам

Депутати від Партії регіонів відповіли на акцію "УДАРу" щодо розклеювання наклейок у парламенті з вимогами голосувати особисто, поширивши листівки із закликом не смітити на чужих місцях.

Україномовна пам'ятка, адресована "депутатам-початківцям з опозиції", розлетілася по всьому інтернету: журналісти знайшли у тексті до десятка помилок, і в соціальні мережі виклали послання, виправлене червоною пастою.

Автором написаної з помилками листівки виявилася колишній радник президента Ганна Герман. Сама вона поставилася до цього з гумором, дізналася "Комсомольськая правда в Украине".

"Дуже тішуся, що вони (колеги з парламенту - прим. ред.) вдосконалюють свою українську мову і знають мову краще за мене. У мене не було завдання уточнювати "обрані в парламент" чи "до парламенту". З цим можна сперечатися, є різні форми. Я кажу не про мову, а про повагу до інших людей", - сказала Герман журналістам газети.

Вона підкреслила, що виховані люди на столах колег не смітять і нічого там не беруть.

"Сподіваюся, тепер депутати від опозиції зрозуміють, що на своєму робочому місці можна робити що завгодно, а чуже треба поважати", - зазначила вона.

Нагадаємо, 17 лютого депутати фракції "УДАР", які вже третій тиждень блокують Верховну Раду, вимагаючи припинити "кнопкодавство", прикріпили на робочому місці кожного депутата наклейку з написом "Голосую особисто, не голосую за інших".

Читайте також:

Фаріон представить новий проект мовного закону, що забороняє букви "Ы" та "Ё"

Путін нагородив п'ятьох регіоналів медалями за популяризацію російської мови

Азаров вважає, що вільно володіє українською мовою

Комсомольская правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
4 коментаря
  • "десять заповідей" герман 21 мая, 09:06 До парламенту _ (тушко) , _ (тушко) до парламенту зокрема вчись друже, та у тебе все вийде Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • ганю твої журналістів тлумлять 21 мая, 08:57 панно ганно герман де ваше слово та опікунство над журналістами, ви ж колись теж цього хліба пробували , а тепер що МОВЧКИ організовуєте все що "антифашисти" ПР творять чи не так ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • про мову та ганю 21 мая, 08:49 їй на мову, як на все що з нею повязане - це народ, держава Україна .... - наплювати лиш би в парламенті за її "десятьма заповідями" ніхто не смів мішати творити "державні справи", а саме замилювати очі "світською поведінкою" бо все що з її уст чути це як в казці в каміння перетворюється Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • хмель 21 мая, 08:42 як ти її не вимий, причеши та одягни в дорогі свити ганка - була, є і буде без моралі, без будь яких принципів лише тупо нажива, гроші, маєтки, "світський імідж", про народ, про Україну а тим більше Українську державу в неї і думки ніколи не виникало та й не виникне - все це підтверджується її словами а особливо ділами.... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...