Топ Новини

Герман: Опозиція і більшість домовилися про розблокування Ради

19 лютого 2013 в 11:31

За словами Ганни Герман, представники опозиції і парламентської більшості внесуть зміни до регламенту ВР, після чого парламент відновить свою роботу.

Між опозицією і більшістю досягнута домовленість про метод голосування у Верховній Раді, про це 19 лютого повідомила депутат від Партії регіонів Ганна Герман. "Завтра можна починати роботу. Така домовленість є", - зазначила вона.

За словами Герман, до закону про регламент ВР будуть внесені зміни, згідно з якими народний депутат повинен буде зареєструватися до 10.00 перед початком пленарного засідання. Після чого Секретаріат ВР передає дані голові парламенту інформацію про присутніх, при цьому картки відсутніх парламентаріїв будуть заблоковані.

"При цьому картки відсутніх депутатів будуть блокуватися. Це була пропозиція Партії регіонів, яку підтримали інші. Сподіваємося, що у середу вдасться припинити це неподобство, що досі було в парламенті", - додала Герман.

Герман також повідомила, що депутати від більшості в даний момент залишають сесійну залу, щоб не втрачати часу". За її словами, парламентарії йдуть працювати в комітети.

Нагадаємо, блокування Верховної Ради триває з 5 лютого. Опозиція не дала відкрити другу сесію ВР 7-го скликання, вимагаючи негайно ввести в дію систему персонального голосування, щоб припинити "кнопкодавство" (голосування чужими картками).

Представники парламентської більшості вважають, що опозиція провокує їх на силовий сценарій розблокування парламенту, проте поки вони цей варіант не розглядають.

У ніч з 18 на 19 лютого вперше в парламенті на нічному чергуванні залишилися депутати трьох фракцій - "УДАРу", "Батьківщини" і "Свободи". З ранку вівторка в сесійній залі Верховної Ради все заблоковано.

Читайте також:

Партія регіонів не виключає, що в середу Рада буде розблокована

Опозиція провела 14-ту ніч у Раді: регіонали не прийшли

Кличко впевнений, що тимчасова відсутність регіоналів у Раді пішла на користь країні

Комментарии
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Ref 19 февраля, 15:03 Боротьба з кнопкодавством виглядає якоюсь штучною, як і все у ВР цього скликання.Занадто багато театральщини. В системі,де абсолютна більшість важелів управління зосереджено вруках Президента, саме йому вигідно,аби ВРяк публічний орган,була дискредитована в очах виборців.І цьому його бажанню підігрують,як провладна більшість,так і опозиція.Адже ті батальні сцени,які час від часу демонструє парламент, аж ніяк не свідчить про результативність його роботи,а швидкість, зякою влада проштовхує найважливіші для неї питання, зокрема кадрові,свідчить прокулуарні домовленості.І всім вигідно. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...