Топ Новини

Герега: Політизація тільки заважає роботі місцевих рад

20 січня 2012 в 14:31
Для швидкого і ефективного вирішення всіх питань робота місцевих рад має бути деполітизованою. У Київраді приймають по 200 рішень за день.
gerega.jpg
kmv.gov.ua

Київраді потрібен не секретар-політик, а секретар-адміністратор, який налагодить роботу з КМДА, з усіма депутатськими фракціями, в самому секретаріаті, заявила в інтерв'ю ZN.UA секретар Київради Галина Герега.

«Що стосується відносин з КМДА, то у нас налагоджена конструктивна робота. Олександр Павлович і кожен з його заступників завжди йдуть на діалог», - повідомила вона.

При цьому вона зазначив, що Київрада зараз працює як злагоджений механізм. «Зникли бійки і сварки, ми ухвалюємо по 200 рішень на кожному засіданні. За останні дев’ять місяців Київрада затвердила безліч важливих для міста програм, які стосуються енергозбереження, освіти, електронного управління, туризму. Ухвалено дуже важливий для міста документ, над яким адміністрація і Київрада працювали більш як півроку — Стратегія розвитку Києва. На черзі — Генплан», - підкреслила вона.

«Я багато спілкувалася із секретарями інших міст і всі говорять про те, що політизація — одна з головних перешкод у роботі рад. Я намагалася цього уникнути й відповідним чином налаштовувала депутатів: хочете займатися передвиборною кампанією, робіть це поза стінами Київради», - зазначила Г.Герега.

Детальніше читайте в інтерв'ю Інни Ведерникової з Галина Герега в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...