Топ Новини

Генсек Ради Європи висловить Грищенку жорстку позицію щодо справи Тимошенко

14 вересня 2011 в 09:31
Генеральний секретар Ради Європи Т.Ягланд на зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком передасть жорстку позицію Комітету міністрів Ради Європи щодо справи Юлії Тимошенко.
25_06_tymoshenko__10.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Оскільки я зустрічаюся з міністром закордонних справ України завтра (14 вересня - ред.), а також в Києві у п'ятницю, я продовжу це обговорення з ним. Я інформую його про стурбованість, яку я помітив у Комітеті міністрів, і яку висловили кілька країн-членів Ради Європи щодо судового процесу проти Юлії Тимошенко», - сказав генсек Т.Ягланд в інтерв'ю агентству УНІАН.

«І ця стурбованість стосується можливого виборчого правосуддя в Україні. А також проінформую про їхні очікування чесного процесу. І все це я передам, бо це було дуже жорстко висловлено на Комітеті міністрів», - зазначив він.

Генсек РЄ відмовився називати країни, які висловлювали стурбованість.

Разом з тим, інформоване джерело у Раді Європи повідомило УНІАН, що мова йде насамперед про країни-члени Європейського Союзу.

Рада Європи - міжнародна організація, яка об'єднує 47 країн Європи і займається питаннями захисту прав людини.

З травня цього року по листопад Україна головує у Комітеті міністрів Ради Європи - головному виконавчому органі організації.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...