Генпрокуратура проводила додаткову експертизу «плівок Мельниченка» лише за голосом Кучми

27 травня 2011 в 11:24
Додаткова експертиза "плівок Мельниченка" проводилися виключно за голосом екс-президента Леоніда Кучми, а голоси інших високопоставлених фігурантів на цих записах не вивчалися.

Про це в інтерв'ю ZN.UA сказав генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

 
«На початку слідства такі зразки голосу відбиралися. Згодом відповідна експертиза не проводилася ні по кому, окрім Л. Кучми», - сказав генпрокурор.
 
«В експертних установах вивчена частина плівки, на якій зафіксовано розмову, що стосується Г. Гонгадзе. Проаналізовано всі попередні події з розмов, які велися: їх тональність, інтонації і тощо. Експертами відображена вся графіка розвитку цієї ситуації», - повідомив В. Пшонка.
 
При цьому генпрокурор не виключає, що якщо суд визнає «плівки Мельниченка» в якості доказів у справі Л. Кучми, це може стати прецедентом для кримінальних справ щодо інших фігурантів  цих записів. «Хоча розмови самі по собі - це не злочин», - зазначив В. Пшонка.
 
Нагадаємо, що на «плівках Мельниченка» зафіксовані відверто злочинні розмови Л. Кучми з багатьма високопоставленими особами, в т.ч. з нинішнім вищим керівництвом країни: президентом Віктором Януковичем, спікером парламенту Володимиром Литвином і прем'єром Миколою Азаровим.
 
Докладніше читайте в інтерв'ю Олександри Примаченко з Віктором Пшонкою у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...