Фюле закликав українських депутатів гарантувати неупередженість суду

6 липня 2011 в 12:49
Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле закликає українських депутатів гарантувати неупередженість судової системи.

Виступаючи у Страсбурзі на засіданні парламентського клубу України-ЄС, Ш.Фюле повідомив, що у Брюсселі відомо про розбіжності між парламентарями різних політичних сил України з деяких питань. «Ми не повинні робити вигляд, що цього немає. Нам всім відомо про різні точки зору, які існують у даний час щодо застосування судових заходів проти членів колишнього уряду. Вам, зокрема, відомо про нашу серйозну стурбованістіь з приводу повідомлень про те, що судова система використовується для політичних цілей», - підкреслив він.

У зв'язку з цим єврокомісар закликав українських депутатів "використовувати весь ваш вплив, щоб просувати найбільш прозорий і відкритий підхід усіх сторін і гарантувати, що судова система діяла неупереджено».

«Україні, якщо проводяться довгострокові реформи, необхідний комплексний підхід, але як противага також необхіднен конструктивний підхід опозиційних сил: обидві сторони мають права, але вони також мають і обов'язки», - підкреслив Ш.Фюле.

Нагадаємо, що у січні 2011 року Ш.Фюле фактично попередив президента Віктора Януковича про ймовірність заморожування розвитку відносин між Брюсселем і Києвом, якщо в Україні не зупинять процес відходу від демократичних цінностей.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...