Freedom House відзначає погіршення політичних і громадянських свобод в Україні

19 січня 2012 в 08:34
Freedom House заявила про погіршення у 2011 році ситуації з політичними і громадянськими свободами в Україні. 87 держав світу організація вважає «вільними». Росія до їх числа знову не увійшла.
Freedom_rationallibertariancorner.com.jpg
rationallibertariancorner.com

Україна увійшла до числа країн, в яких ситуація з політичними і громадянськими свободами у 2011 році погіршилася. До такого висновку прийшла американська неурядова організація Freedom House. З групи «вільних демократій» Україну перевели у розряд «частково вільних».

Згідно з даними Freedom House, 87 держав світу можна вважати «вільними». У той же час, у низці країн ситуація з політичними і громадянськими свободами минулого року погіршилася. Серед таких держав є Україна, Казахстан і Азербайджан, а також Іран, Бахрейн, Сирія, Саудівська Аравія, а з країн ЄС - Угорщина.

У щорічній доповіді «Свобода у світі», в якій оцінюється рівень політичних і громадянських свобод у країнах світу у 2011 році, організація прийшла до висновку, що події так званої «арабської весни» мали глобальне значення, ставши прикладом боротьби за політичні свободи для мешканців авторитарних держав. Зміни режимів у Тунісі, Єгипті, Лівії, події в інших арабських країнах здійснили на світову політику вплив, співвідносний із розпадом СРСР, наголошується у доповіді.

Росію, як і торік, віднесено до числа «невільних» країн. При цьому зазначено, що ситуація з громадянськими правами в ній дещо краща, ніж з політичними свободами.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...