Топ Новини

Freedom House: "Відкритій" політиці України настав кінець

12 жовтня 2011 в 06:46
Науковий директор недержавної дослідницької організації «Дім Свободи» (Freedom House) Крістофер Волкер вважає, що засудження колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до семи років ув’язнення має викликати занепокоєння на Заході, бо свідчить про кінець «відкритої» політики в Україні.

К.Волкер заявив про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» в кулуарах міжнародного «Форуму 2000», що проходить у Празі.

«Ця справа вже впродовж довгого часу викликає занепокоєння з багатьох причин, бо справа Ю.Тимошенко не розглядається ізольовано. Як зауважив «Дім Свободи» у своєму останньому звіті, а також у спеціальному звіті «Б’ючи на сполох», який підготував президент організації Дейвід Кремер, траєкторія багатьох трендів в Україні була негативною. Тож ця справа є ще однією ключовою подією в цій низці подій. На фундаментальному рівні вона свідчить про те, що політика в країні більше не проводиться відкрито і нормально. На нашу думку, вона має підняти рівень занепокоєння у всіх, хто спостерігає за подіями в Україні з боку Сполучених Штатів та Європейського Союзу».

У квітні цього року «Дім Свободи» оприлюднив спеціальний звіт під назвою «Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні». Автори звіту висловлюють занепокоєння концентрацією влади в руках президента Віктора Януковича та рухом влади в бік авторитаризму.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...