Топ Новини

Freedom House: Ситуацію в Україні погіршує централізація влади в руках однієї сім'ї

5 квітня 2012 в 07:44
У міжнародній неурядовій правозахисній організації вважають, що ситуацію в Україні погіршують судове переслідування лідерів опозиції, централізація влади в руках однієї сім'ї, а також надання фінансових преференцій залежно від наявних зв'язків.
ukrflag_ukraineflag.jpg
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Виконавчий директор міжнародної неурядової правозахисної організації Freedom House Девід Креймер вважає, що ситуацію в Україні погіршує централізація влади в руках однієї сім'ї, а також тих, хто близький до неї.

Про це він заявив в інтерв'ю «Коммерсант-Украина».

«Погіршують загальну ситуацію у країні судове переслідування лідерів опозиції, централізація влади в руках однієї сім'ї, а також тих, хто близький до неї. Мінусом є і те, що роботу в уряді надають за родинним принципом або дають фінансові преференції залежно від наявних зв'язків», - сказав Креймер, підкресливши, що така ситуація є і в інших країнах, і це називається «корупція».

«Також ми відзначили порушення у сфері виборів. Я говорю зараз про вибори мера Обухова, не варто забувати і про порушення, які були зафіксовані на місцевих виборах восени 2010 року. Ми очікуємо, що подібні порушення не повторяться на парламентських виборах 2012 року. Важливо, щоб майбутні вибори пройшли прозоро і опозиція брала в них участь», - зазначив директор Freedom House.

Серед покращень він виділив прийняття закону, який спрощує роботу громадських організацій, закон про доступ до інформації, а також кроки України на шляху до підписання угоди з Євросоюзом.

Креймер повідомив також, що за підсумками візиту в Україну, у кінці травня-на початку червня, буде подано доповідь.

Читайте також:

Янукович півтори години говорив з директором Freedom House про новий КПК і вибори

Представники Freedom House стурбовані здоров'ям Тимошенко

Freedom House оприлюднить звіт щодо України на початку червня

Іноземні видавці висловили Льовочкіну стурбованість свободою преси в Україні

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...