Топ Новини

Freedom House оприлюднить звіт щодо України на початку червня

5 квітня 2012 в 05:35
Організація Freedom House, яка досліджує стан політичних та громадянських свобод, свій звіт з дотримання прав і свобод людини в Україні опублікує у червні. За словами представників компанії, зустріч з Луценком і Тимошенко буде сприяти об'єктивності висновків.

Звіт Freedom House щодо дотримання прав і свобод людини в Україні буде оприлюднено на початку червня. Про це заявив виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

На початку червня буде оприлюднено звіт щодо дотримання прав і свобод людини в Україні, а «протягом цього часу ми будемо аналізувати і власне працювати над цим звітом».

«Зараз я можу сказати, що це дуже добре, що нам дали можливість поспілкуватися як з представниками влади, так і з представниками опозиції Тимошенко і з Луценком. Ні в кого з іноземних делегатів не було можливості з ним особисто поспілкуватися. І те, що у нас така можливість була, був певний прогрес, це дуже важливий для нас знак і це хороший сигнал, що ми мали можливість почути різні точки зору. Я думаю, це буде сприяти об'єктивності», - зазначила вона.

Нагадаємо, 4 квітня Янукович провів зустріч із виконавчим директором неурядової організації Freedom House Девідом Креймером. Зустріч тривала близько 1,5 години. Після закінчення зустрічі Креймер відмовився від спілкування з журналістами і залишив будівлю адміністрації президента України, де проходила зустріч.

Також представники компанії змогли поспілкуватися з екс-прем'єром Тимошенко, яка відбуває покарання у Качанівській колонії і екс-главою МВС Юрієм Луценком.

Читайте також:

Представники Freedom House стурбовані здоров'ям Тимошенко


Іноземні видавці висловили Льовочкіну стурбованість свободою преси в Україні

Янукович півтори години говорив з директором Freedom House про новий КПК і вибори

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...