Топ Новини

Французькі міністри на першому засіданні урізали собі зарплату на 30%

17 травня 2012 в 15:42
Більшість членів нового уряду прийшли на перше засідання пішки. Тільки троє під'їхали на автомобілях.
koshelek_evro_euro_portmone_5.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Новий уряд Франції на першому засіданні під головуванням соціаліста Франсуа Олланд у четвер, 17 травня, знизив на 30% зарплату членам кабміну, заявили журналістам міністри після закінчення засідання.

«Будуть скорочені витрати на поїздки, бюджет на забезпечення роботи міністерств і кабінетів міністрів знизиться на 10%, а платня (міністрів) - на 30%», - сказала міністр з середніх і малих підприємств, інновацій та цифрової економіці Флер Пельрен.

Франсуа Олланд під час передвиборної кампанії неодноразово заявляв, що збирається знизити свою зарплату і винагороду міністрів. Скорочення зарплати на 30% зменшить витрати на кабінет міністрів на 100 тисяч євро на місяць. Прем'єр-міністр Еро буде отримувати близько 13 тисяч євро на місяць, а його 24 міністри - по 8,4 тисячі євро, тоді як Франсуа Фійон отримував близько 19 тисяч євро на місяць, міністри його уряду - по 12 тисяч євро.

Більшість членів нового уряду прийшли на перше засідання пішки, по дорозі вітаючи присутніх людей  і журналістів. Тільки троє членів уряду під'їхали до воріт на автомобілях: прем'єр-міністр Жан-Марк Еро, міністр оборони Жан-Ів Ле Дріан і міністр з питань державного реформування, децентралізації та держслужби Маріліз Лебраншю.

Читайте також:

Олланд вступив на посаду президента Франції (відео)


У Франції оголошено склад нового уряду


У літак президента Франції вдарила блискавка

Олланд назвав ім'я нового прем'єр-міністра Франції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...