Топ Новини

Франція закликала Україну звільнити Тимошенко

15 червня 2012 в 17:39
«Франція продовжує закликати Україну до поваги її міжнародних зобов'язань та звільнення жертв виборчого правосуддя чи то Юлія Тимошенко, чи троє засуджених міністрів: Юрій Луценко, Георгій Філіпчук та Валерій Іващенко», - заявив французький МЗС.
tymoshenko.jpg
president.lt

Франція закликає Україну звільнити колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина" Юлію Тимошенко, колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка і колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

 
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ Франції.
 
«Франція продовжує закликати Україну до поваги її міжнародних зобов'язань та звільнення жертв виборчого правосуддя будь то Юлія Тимошенко, чи троє засуджених міністрів: Юрій Луценко, Георгій Філіпчук та Валерій Іващенко», - сказано в повідомленні.
 
 
 
У ньому наголошується, що, на прохання нового міністра закордонних справ Франції Лорана Фабіуса, посол з прав людини Франції Франсуа Зімере зустрінеться в п'ятницю з дочкою Тимошенко Євгенією.
 
Франція та інші країни Європейського Союзу неодноразово висловлювали стурбованість у зв'язку зі справами колишніх членів уряду в Україну. ЄС вважає справи Тимошенко і Луценко головною перешкодою укладення угоди про асоціацію з Україною.
 
У той же час, президент Віктор Янукович заявив, що хоче помилувати засуджену екс-прем'єра Юлію Тимошенко, але за законом може це зробити тільки після прийняття рішень у всіх судових інстанціях, у тому числі в Європейському суді з прав людини.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...