Франція сумнівається в мотивах процесу над Тимошенко та її арешту

6 серпня 2011 в 12:56
Міністерство закордонних справ Франції висловлює сумніви в політичній невмотивованості судового процесу над Юлією Тимошенко.

 

"У нас викликають сумніви мотиви цього судового процесу. Зокрема, нам здається, що не було забезпечено право на захист", - йдеться в заяві МЗС Франції.
 
Як повідомляє сайт Ю. Тимошенко, її сьогодні передав посол Франції в Україні Жак Фор під час зустрічі заступника голови "Батьківщини" Григорія Немирі з послами країн ЄС.
 
"Як ми неодноразово відзначали, повага до верховенства права є ключовим елементом побудови партнерства між Францією, Європейським Союзом та Україною. Франція та її європейські партнери будуть продовжувати уважно слідкувати за ситуацією з Юлією Тимошенко", - йдеться в тексті документа, який оприлюднив сайт Ю. Тимошенко.
 
Як відомо, 5 серпня головуючий у справі Юлії Тимошенко суддя Родіон Кірєєв задовольнив клопотання про взяття екс-прем'єра під варту. "Враховуючи, що Тимошенко Юлія Володимирівна звинувачується у скоєнні тяжкого злочину, що передбачає покарання більше 7 років, а також те, що підсудна може ухилитися від подальших процесуальних дій, змінити запобіжний захід з підписки про невиїзд на взяття під варту", - зачитав він рішення суду .
 
Суддя мотивував своє рішення тим, що Юлія Тимошенко перешкоджає встановленню істини, системно порушує порядок судового засідання, не виконує розпорядження головуючого, свідомо затягує процес, висловлює неповагу до суду, відмовилася назвати адресу свого проживання і дати пояснення причин своєї неявки в суд сьогодні о дев'ятій ранку . Крім того, за словами судді, Юлія Тимошенко висловлювала неповагу до свідка (до арешту Юлії Тимошенко суд допитував чинного прем'єр-міністра Миколу Азарова - ред.).
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...