Фомін: Була вказівка ​​справу Луценка завершити до Нового року

20 жовтня 2011 в 11:44
Суд, який займається колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, отримав завдання завершити розгляд справи до Нового року. Таку думку висловив адвокат екс-міністра Ігор Фомін.

«Викликати свідків повинен секретар суду. Якщо вони за повістками не з'являються, до них може бути застосовано примусовий привід. У нашому випадку, використовують незаконні методи - за свідками бігають працівники внутрішньої безпеки МВС. Це роблять для того, щоб якомога швидше розглянути справу. Швидше за все, дано завдання завершити розгляд справи до Нового року», - заявив І.Фомін.

При цьому захисник зазначив, що не знає, чому почали «гнати» справу.

«Є звичайна практика розгляду справи. Немає такого судді, який веде тільки одну справу. А тут троє суддів Печерського суду повністю віддані справі Ю.Луценка. Вони над нею працюють щодня. Інші справи так не розглядаються. Окрім справи Юлії Тимошенко», - сказав він.

В цілому І.Фомін робить «не дуже позитивні» висновки у справі свого підзахисного.

«Якщо влада має бажання винести обвинувальний вирок, вона отримує його за всяку ціну», - пояснив адвокат.

Нагадаємо, 18 жовтня екс-міністр внутрішніх справ Ю.Луценко під час судового засідання заявив клопотання про порушення в ході судового слідства. Луценко зазначив, що обидва свідки, які давали свідчення напередодні, були викликані департаментом внутрішньої безпеки МВС, що не передбачено жодним законом.

Під час судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього будуть допитані свідки з боку захисту.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...