Топ Новини

Філарет просить Януковича бути милосердним по відношенню до опозиції

19 липня 2011 в 08:32
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся з відкритим листом до президента Віктора Януковича, в якому закликає главу держави до милосердя в контексті судових процесів над опозицією. Текст листа опублікований на офіційному сайті УПЦ КП.
Filaret_UPCKP_130_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Обов’язок Церкви – виступати на боці справедливості, але разом з тим закликати і до милосердя, «бо немилостивий суд тому, хто не творив милості; милість же підноситься над судом»», - сказано у листі.

«Благочестивий цар Ізраїлю Іосафат, поставивши суддів, дає їм таку настанову: «Дивіться, що ви робите, ви чините не суд людський, але суд Господа, і Він з вами у справі суду. Отже, нехай буде страх Господній на вас: дійте обачно, тому що немає у Господа Бога нашого неправди, ні упередження, ні хабарництва» (2 книга Параліпоменон, 19:6-7). Так само і пророк Мойсей начальникам народу заповідає: «Вислуховуйте братів ваших і судіть справедливо… не розрізняйте осіб на суді, як малого, так і великого вислуховуйте: не бійтеся лиця людського, тому що суд – справа Божа» (Второзаконня, 1:16-17)», - пише Філарет.

Він також звертається до президента від імені церкви «із закликом зробити все можливе для Вас – і як для президента України, гаранта додержання її Конституції та законів, і як для православного християнина, – для того, щоби слідство та судові розгляди у низці згаданих та інших резонансних справ були максимально об’єктивними та не давали жодних підстав для сумнівів у їхніх підсумках».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...