Топ Новини

Єжель перетворить «морських котиків» у степових

16 вересня 2011 в 12:38
Міністр оборони України Михайло Єжель підписав лист про безоплатну передачу органам місцевої влади 263 га землі військового аеродрому Очаків у Миколаївській області.
ejel_ezhel_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Текст документа подано в статті Дмитра Менделєєва для ZN.UA ««Продажна» реформа армії».

Як зазначається у статті, військовий аеродром використовувався Військово-морськими силами для проведення занять з тактико-спеціальної підготовки і був майданчиком для приземлення парашутистів під час здійснення стрибків, про що командувач, адмірал Віктор Максимов не забув відзначити в своєму листі начальнику Генштабу.

«Незрозуміло, чому адмірал В. Максимов погодився розлучитися з, мабуть, єдиним полігоном для підготовки українських морських десантників? Нічого, що підготовку «морських котиків» доведеться вести далеко від морських берегів України, десь в глибині території країни. Ймовірно, і самі десантники замість «морських» отримають прізвисько «степових котиків»», - пише автор матеріалу.

«Невже в Миколаївській області вже вирішено питання з військовими черговиками, якщо Міноборони дозволяє собі безкоштовно розкидатися військовим майном, навіть не піднімаючи питання про будь-які компенсації за 263 гектара аж ніяк не непридатних земель? Не кажучи вже про вартість одних лише плит, продаж яких дозволив би купити не один десяток квартир для бездомних офіцерів», - запитує автор.

Детальніше читайте в матеріалі  Дмитра Менделєєва ««Продажна» реформа армії» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...