Топ Новини

Євросоюз зобов'яже іноземців платити за порушення ПДР

14 січня 2011 в 12:25
Після 2013 року іноземці, які порушили правила дорожнього руху в країнах ЄС, не зможуть ухилитись від штрафу, повернувшись на батьківщину.

Після 2013 року іноземці, які порушили правила дорожнього руху в країнах ЄС, не зможуть ухилитись від штрафу, повернувшись на батьківщину.

У четвер на засіданні ради міністрів транспорту країн ЄС, будуть прийняті пропозиції комісара Єврокомісії з транспорту Сіімма Калласа і країни-голови ЄС Бельгії, відповідно до яких зникне навіть теоретична можливість того, що спіймана на порушенні людина, діставшись батьківщини, зможе забути про виписаний за кордоном штраф.

«Я радий, що ми зі своєю роботою дійшли до того, що вся справа залишилася за політичним рішенням, і воно може бути прийняте в четвер», - повідомив він.

Згідно з новим порядком, транскордонні штрафи будуть призначатися як мінімум за чотири види порушень - перевищення швидкості, ігнорування заборонного сигналу світлофора, їзду з не пристебнутими пасками безпеки і водіння у п'яному стані.

Новий порядок може набути чинності у 2013 році.

Відзначимо, що частка іноземних водіїв на дорогах ЄС всього 5%, однак на них припадає 15% всіх випадків перевищення швидкості.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...