Євросоюз ввів додаткові санкції проти Сирії

28 листопада 2011 в 18:48
Глави країн Євросоюзу схвалили введення додаткових фінансових санкцій проти уряду Сирії на чолі з президентом Башаром Асадом, повідомило джерело в дипломатичних колах.
euromoney_evro.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Нові санкції передбачають заборону на довгострокову фінансову допомогу в сфері торгівлі, за винятком галузей, пов'язаних з медикаментами і продовольством.

Також припинена видача всіх позик, в тому числі і через міжнародні фінансові інститути. Компаніям з країн ЄС заборонено здійснювати торгові операції за рахунок державного боргу Сирії.

Банкам Сирії, відповідно до нових санкцій, не дозволено відкривати свої відділення на території ЄС, а також інвестувати в європейські банки.

«Всі ці заходи прийняті для того, щоб перекрити всі фінансові потоки до уряду Сирії», - сказав дипломат, що побажав залишитися анонімним.

ЄС також ухвалив рішення розширити перелік фізичних осіб, інститутів і компаній, вклади яких будуть заморожені і яким буде заборонено в'їжджати в країни ЄС.

Два тижні тому ЄС вже ввів блок санкцій щодо Сирії.

Ці санкції включили заморожування європейського кредитування цієї країни і розширення списку сирійських політиків, яким буде заборонений в'їзд до Європи.

У неділю Ліга арабських держав ввела свої санкції.

Вони передбачають заборону на в'їзд на території країн-членів ЛАД, заморожування банківських рахунків президента Сирії Башара Асада та сирійського уряду, припинення ведення операцій з сирійським центробанком і припинення інвестування коштів організації в Сирію.

Влада Сирії заявили, що дані заходи призведуть тільки до погіршення економічної ситуації в країні і збільшення політичної кризи.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...