Топ Новини

Євросоюз висунув Україні умови для проведення саміту

12 вересня 2012 в 07:35
Саміт Україна-ЄС відбудеться тільки в тому випадку, якщо будуть виконані три умови. Серед них підготовка до парламентських виборів, виправлення наслідків застосування вибіркового правосуддя в справах Тимошенко і Луценка, а також прискорення в процесі виконання порядку денного асоціації.
sous.jpg
izvestia.com.ua

Офіційний Брюссель очікує від України виконання певних умов, за яких проведення саміту Україна-ЄС у цьому році буде можливим. Про це йдеться у письмовій відповіді спікера Високого представника ЄС з міжнародних справ і політики безпеки Майї Косьянчіч.

«Готуючись до щорічного саміту, Європейський Союз очікує від України реальних дій, особливо в трьох сферах», - сказала вона.

«Вибори, а саме - зобов'язання України щодо підготовки та проведення парламентських виборів у жовтні», - назвала вона першу сферу.

«Щодо вибіркового правосуддя, де таким доказом можуть бути кроки з виправлення наслідків застосування вибіркового правосуддя в справах Тимошенко і Луценка та інших, що також потребує подальших кроків у проведенні судової реформи», - назвала спікер іншу умову.

Третьою умовою вона назвала реформи, «де доказом має стати прискорення в процесі виконання порядку денного асоціації».

За її словами, Євросоюз підтверджує відданість розвитку відносин з Україною, досягненню цілей політичної асоціації та економічної інтеграції.

«Ми сподіваємося, що прогрес у цих трьох питаннях може бути досягнутий з метою створення умов, які будуть більш сприятливими для результатів двосторонніх відносин. Такий розвиток визначить наші цілі та заходи з підготовки до зустрічі в ході цього саміту», - зауважила європейський спікер.

Вона нагадала, що саміти Україна-ЄС проходять щороку згідно з Угодою про партнерство та співробітництво.

Попередню подібну зустріч високого рівня було проведено в Києві 19 грудня 2011 року.

Читайте також:

Європейські спостерігачі відзначили використання адмінресурсу на парламентських виборах


Генсек Ради Європи впевнений, що якщо Янукович не виконає рішення Євросуду, у нього будуть «справжні проблеми»

Рада Європи стурбована перспективою міжнародної ізоляції України

 

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...