Євросоюз виділить на своїх «східних партнерів» 2 млрд євро

30 вересня 2011 в 21:21
Європейський Союз передбачив на реалізацію проектів у рамках ініціативи «Східне партнерство» 1,9 млрд. євро до 2014 року. Про це йдеться в декларації Другого саміту «Східного партнерства», який 29-30 вересня проходив у Варшаві.
euroflag__evro_ukr_ua_2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«ЄС зарезервував значні фінансові ресурси - до 1,9 млрд. євро - на 2010-2013 роки для прогресу реалізації «Східного партнерства» в рамках двосторонніх і регіональних програм», - йдеться в документі.

Згідно з декларацією, ЄС може збільшити обсяг цих коштів у рамках перегляду European Neighborhood review.

«Учасники Варшавського саміту очікують від Єврокомісії пропозицій у рамках подальшої багаторічної фінансової перспективи (на 2014-2020 роки) нового інструменту Європейської політики сусідства (ENP), які, зокрема, будуть відображати новий рівень амбіцій ENP», - йдеться в документі.

Нагадаємо, що сьогодні, виступаючи на пленарній сесії саміту у Варшаві, президент України Віктор Янукович, нагадав, що ініціатива «Східне партнерство» має бути забезпечена належними фінансовими ресурсами з боку Європейського Союзу.

Зокрема, як вважає В. Янукович, «Східне партнерство» має відігравати важливу роль у підтримці країн-партнерів у проведенні реформ, пов'язаних, зокрема, з імплементацією майбутніх угод про асоціацію. Це зумовлює необхідність забезпечення «Східного партнерства» належними фінансовими ресурсами з боку ЄС, сказав президент України.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...