Топ Новини

Євросоюз розширює санкції проти режиму Лукашенка

8 жовтня 2011 в 07:49
У зв'язку з подальшим погіршенням ситуації з правами людини в Білорусі Євросоюз має намір розширити санкції проти режиму авторитарного президента Олександра Лукашенка.

Штрафні заходи будуть прийняті ще до 16 відповідальних осіб - білоруських суддів і прокурорів, що брали участь у судовому переслідуванні опозиціонерів, повідомляє в п'ятницю, 7 жовтня, агентство DAPD з посиланням на дипломатичні джерела.

Відповідне рішення планується ухвалити під час зустрічі глав МЗС країн ЄС у Люксембурзі 10 жовтня. Одночасно буде продовжено термін дії санкцій стосовно інших 192 білоруських керівників і чиновників, у тому числі самого Лукашенка.

Країни ЄС поки не можуть домовитися про введення економічних санкцій проти режиму Лукашенка, які дозволили б заморозити в ЄС майно підприємств, що фінансують білоруське керівництво. Німеччина готова підтримати такі заходи, проте цілий ряд інших країн ЄС виступає проти.

Євросоюз критикує придушення опозиції в Білорусі і вимагає від офіційного Мінська звільнити і реабілітувати всіх політв'язнів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...