Євросоюз не бачить необхідних умов для саміту Україна-ЄС

8 жовтня 2012 в 16:54
Для проведення саміту необхідно дочекатися проведення виборів до Верховної Ради України. За підсумками проведення виборів і буде прийнято рішення про його проведення.
ukrainu-v-evrosoyuz.jpg
vkurse.ua

Для проведення саміту Україна-ЄС на сьогоднішній день немає відповідних умов. Про це заявив посол, голова представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінскій.

"Наразі немає жодного рішення і, на мій погляд, з усіма рішеннями і заявами на тему саміту і чергових зустрічей треба почекати до часу після виборів, оскільки без цього першого кроку побудови довіри до українських співрозмовників важко собі уявити, щоб було прийнято будь-які рішення по цій справі. Однак, в той же час, я хочу сказати, немає ніякого рішення, що саміт не відбудеться, значить, справа залишається відкритою. Дата зустрічі у верхах залишається невизначеною, оскільки зараз немає для цього відповідних умов", - заявив Томбінскій.
 
Відзначимо, що міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко 14 вересня повідомив журналістам, що саміт Україна-ЄС обов'язково відбудеться до кінця поточного, 2012 року. На уточнююче запитання, чи відбудеться саміт чи ні, Грищенко відповів: «Сонце встане або не встане? Обов'язково встане».
 
Пізніше представництво ЄС в Україні повідомило, що дата проведення наступного саміту Україна-ЄС пов'язана з очікуваннями результатів майбутніх парламентських виборів в Україні, тому скоріш за все він відбудеться на початку 2013 року.
 
Як повідомляло раніше DT.UA, в якості можливої ​​дати проведення саміту розглядається січень-лютий наступного року.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...