Євросоюз хоче тіснішої співпраці з громадянським суспільством України

20 серпня 2011 в 22:51
Європейський Союз хоче мати більше можливостей для тіснішої співпраці з громадянським суспільством України і, як результат цього, для ще більшого зміцнення відносин та інтеграції в ЄС.

Про це пише голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу в своїй ексклюзивній статті для «Дзеркала тижня. Україна», присвяченій 20-річчю Незалежності України.

За словами Ж. М. Баррозу, здійснити це ЄС має намір через програму «Східне партнерство» та Європейську політику сусідства.

«Сподіваюся, що найближчими роками в мене буде більше можливостей для поїздок в Україну, зокрема з метою обговорення з простими громадянами перспектив України як всередині країни, так і з погляду її тіснішої інтеграції з ЄС», - пише єврокомісар.

Нагадаємо, раніше Ж. М. Баррозу заявив, що завдяки зусиллям України за 20 років незалежності незабаром з ЄС буде підписана "нова амбітна Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі".

Зі свого боку, відзначає глава Єврокомісії, Україні ще доведеться попрацювати і підтвердити прихильність основним цінностям, яких зобов'язані дотримуватися усі держави-члени ЄС, - дотримання прав людини, демократії та основних свобод, верховенства права і свободи слова.

Повний теткст статті Жозе Мануеля Баррозу "Україні після 20 років незалежності: Реформи - ключ до більш тісніших і глибших відносин з ЄС" читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" (№ 29 від 20.08.2011 р.), присвяченому 20-річчю Незалежності України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...