Топ Новини

Європейський депутат: Янукович назавжди може позбавити Україну європейського шансу

27 жовтня 2011 в 13:51
Європейський депутат, доповідач Рекомендацій щодо Угоди про асоціацію в частині зони вільної торгівлі Павло Залевський (група європейських народників) сподівається, що президент України Віктор Янукович перегляне свою позицію щодо Угоди про асоціацію.

"Більш сприятливого розставлення сил для України не буде у найближчі роки. Період польського головування - це останній шанс для України. Якщо Янукович думає відкласти угоду, то де-факто це буде означати, що він назавжди позбавить українців можливості скористатися результатами втілення цього документа", - йдеться у коментарі євродепутата за результатами голосування Європейським парламентом резолюції щодо України.

У цьому зв'язку П.Залевський висловив сподівання, що президент України перегляне свою позицію, а резолюція продемонструє реальні наміри Європейського Союзу, оскільки не дивлячись на нинішній скептицизм з боку деяких провідних країн, ще залишається надія укласти Угоду про асоціацію до кінця цього року. "Резолюція зобов'язує Європейську комісію визнати, що візит не було скасовано, але перенесено, а також те, що на президента України чекають напередодні саміту", - підкреслює євродепутат.

Політик також вважає, що вплив на остаточну версію резолюції здійснила позитивна оцінка, дана Європейською комісією роботі, яку було зроблено перемовними групами, як українською, так і європейською, з метою завершення перемовного процесу.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...