Топ Новини

Європейський cуд розгляне скаргу Тимошенко невідкладно

20 грудня 2011 в 09:50
Європейський cуд з прав людини (ЄСПЛ) 14 грудня 2011 року прийняв рішення невідкладно розглянути скаргу екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на її утримання під вартою.
timoshenko.jpg
3oko.net

"Суд прийняв рішення надати пріоритет 1 зверненню "Тимошенко проти України (скарга № 49872/11)" зважаючи на серйозність і чутливість висунутих звинувачень", - йдеться у прес-релізі суду, оприлюдненому у понеділок.

У документі зазначається, що скарга українського екс-прем'єра надійшла до суду 10 серпня нинішнього року. "Вона стверджує, зокрема: що її кримінальне переслідування і затримання було політично мотивованим; що не було юридичного об
ґрунтування законності її утримання в Київському СІЗО номер 13, і, що її умови її утримання незадовільні, не надається необхідна при її численних проблемах зі здоров'ям медична допомога. Вона посилається головним чином на статті 3 (заборона тортур), 5 (право на свободу та особисту недоторканність) і 18 (межі використання обмежень щодо прав) Європейській конвенції з прав людини", - відзначають в ЄСПЛ.

При цьому у прес-релізі наголошується, що український уряд було повідомлено про надходження до ЄСПЛ відповідної скарги, при цьому йому було викладено прохання взяти це питання на контроль.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...